Upravit stránku

Proškolili jsme techniky z Evora

školení projektantů Evora
Pro rok 2019 chystáme několik novinek. Neustále vyvíjíme nové produkty nebo oblíbené stávající produkty inovujeme. Zakládáme si na vysoké kvalitě, funkčnosti a elegantním designu. Snažíme se přinášet do vzduchotechniky nový rozměr. Každý produkt, který vyrábíme, je potřeba umět správně implementovat do navrhovaného vzduchotechnického systému. Projektanti společnosti Evora CZ, s.r.o., to moc dobře vědí a pravidelně se školí. Proto ani nyní neodmítli naše pozvání na školení, které se tentokrát uskutečnilo přímo u nás v centrále v Helsinkách. 

Společnost Evora CZ je dovozcem výrobků Climecon do ČR, a tudíž i naším hlavním obchodním partnerem v České republice. Jelikož naše výrobky nemají jen krásný design, ale svou variabilitou nastavení a montáže jsou i vysoce funkční, pozvali jsme projektanty v říjnu k nám na školení, abychom jim předali své poznatky a zkušenosti z vývoje našich výrobků.

Při navrhování vzduchotechniky je důležité:

  • navrhnout správné vzduchové množství
  • zohlednit směr proudění
  • množství vyústek v místnosti
  • typ instalace distribučního elementu
  • neopomenout akustiku a tlumiče hluku
  • a mnohé další

Proto jsme vyvinuli selekční nástroj Vent.X., který jako jediný online volně dostupný software výrazně pomáhá projektantům vzduchotechniky v jejich práci. Software stále vylepšujeme a doplňujeme další a další data z počítačových simulací i praktických měření. 

Tato data jsou ke správnému projektu vzduchotechniky nezbytná a ceníme si, že je projektanti Evora ve svých projektech zohledňují. Stejně tak si vážíme i jejich zpětné vazby jak z projekce, tak z realizace, a reakcí jejich zákazníků v České a Slovenské republice. Jsou to pro nás cenné informace, které můžeme zúročit v dalším vývoji.

Vent.X.
Vent.X.
Našim hostům jsme ukázali možnosti použití jednotlivých difuzorů, jejich variabilitu i referenční objekty s výrobky značky Climecon. 
školení zaměstnanců Evora
školení zaměstnanců Evora
Podstatnou část školení jsme věnovali našemu patentovanému systému digestoří pro profesionální kuchyně CleanMaster®. Seznámili jsme techniky s propracovanou technologií, která prošla letitým vývojem, s návrhových softwarem a pravidly při navrhování celých systémů. Na závěr jsme je také provedli obchodním domem s řadou restaurací a fast foodů, kde naše digestoře, v těchto vysoce zatížených provozech, zajišťují hladký a plynulý provoz – bez zápachu, páry a hluku. 
školení zaměstnanců Evora
školení CleanMaster®

Věříme, že předané informace projektanti efektivně využijí ve své práci a posuneme společně vzduchotechniku zase o úroveň výš. Společnost Evora si poznatky ze školení i ze své vlastní praxe nenechává pro sebe, ale předává dál. Vzdělává další partnerské projektanty a realizační týmy zabývající se vzduchotechnikou po celé ČR. Sledujte jejich webové stránky www.evora.cz, ať vám žádný workshop neunikne. 

Děkujeme společnosti Evora CZ za návštěvu a těšíme se na další setkání.